Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Bodrum Mavi Tur

9 March 2022 by admin

Mavi Tur Tekne Kiralama Bodrum

Bodrum’un anlatılmaz yaşanır tatil anlayışını bu seferde denizden deneyimlemeye ne dersiniz? Bodrum Mavi Tur ayrıcalığı ile her güzelliğini keşfedip, görülmemiş yerlerini görüp bakir koylarını gezmeye ne dersiniz? Hazır bu el muhteşem güzellikteki koyları gezerken, denizin üzerinde sizin için özel hazırlanmış yemeğinizi yiyip, güneşlenmenin keyfine varacaksınız.
Tüm yılın yorgunluğunu atacak, Bodrum Mavi Tur’un her dakikasının muhteşem geçeceği tertemiz havayı içinize çekip, doğa ile baş başa bir tatil geçireceksiniz.

Bodrum Mavi Tur İçin En Tercih Edilen Koylar

Bodrumu Bodrum yapan en güzel koylarda demirleyip tatilinize renk katabilirsiniz,
Sıfırlanmış ve yenilenmiş hissetmek için bu koyların tadına denizden ulaşarak ve tekne tatilinin keyfine vararak çıkartabilirsiniz. Bu koylar başlıca; Yeni Çiftlik, Torbalı, İçmeler, Bardakçı, Salih Adası, Gündoğan, Gölköy, Türkbükü, Yalıkavak, Karabağ gibi en ünlü koyları ziyaret edebileceksiniz. Bodrum Mavi Turları bir gruba dahil olup kabin kiralama olarak yapılabildiği gibi uzun dönem ya da kısa dönem yat kiralama yapılarak da gerçekleşmektedir.

bodrum sunset tekne kiralama

Bodrum Mavi tur- Günü Birlik Tur

Bodrum Günü Birlik tekne turları ile de ünlüdür. 12 ila 50 kişiye kadar kapasite imkânı bulunan bu tekneler, bu teknelerin ebatlarına göre kişi sayıları belirlenir. Her misafirimiz için yeterli kapasitede güneşlenme alanı bulunan, dileyen misafirlerimiz için gölge imkânıda bulunan teknelerimizde, banyo, duş, tuvalet imkânı olan özel alanlarda hazırlanmıştır.

Teknelerimizin hiç birisinde ayakkabı ile dolaşmaya izin verilmez bu sebeple sandalet ya da terlik ile gelmeniz önemle rica edilir. Günü birlik turlarda günlük ihtiyacınızın olacağı özel malzemelerinizi yanınızda getirmeniz önemle rica olunur, örneğin güneş kremi, havlu, fotoğraf makinası, yedek kıyafet, şapka gözlük gibi. Gezilen Koyların tamamında yüzme molası verilir fakat karaya inilmez.
Kalabalık arkadaş gruplarının ya da kutlama yapacak kişiler genel tercihi olan günlük tekne kiralama imkânı gruplara özel indirim uygulanmaktadır. Tekne turları yazın Bodrum kalabalığından kaçıp rahat bir nefes almak ve bunaltıcı sıcakta denizin üzerinde bir gün geçirip tatilinize renk katmak için seçebileceğiniz en avantajlı etkinliklerdendir.
Alkollü ve alkolsüz paketleri bulunan Bodrum Mavi Tur Günü birlik turlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı bodrum mavi turları ve ekonomik Bodrum Mavi Tur paketlerimizde mevcuttur.

Neden Bodrum Mavi Tur

Bodrum bulunduğu konum gereği birçok farklı koya ve Türkiye’nin en popüler tatil beldelerine, mekanlarına ev sahipliği yapar. Bodrum çıkışlı Mavi Tur paketimizi alırsanız hem Akdeniz’in hem Ege’nin en güzel kıyılarını gezme fırsatına sahip olabilirsiniz. En cezbedici, en bakir sulara atlarken bir yılın yorgunluğu atabilir, büyük şehir stersinden kurtulabilirsiniz.

Bodrum Mavi tur paketimizi aldığınızda sadece Bodrum değil, Turgutreis ya da yakındaki diğer marinalardan turumuza katılma imkanınızda olacaktır. İstediğiniz takdirde Bodrum çıkışlı Yunan adaları turuna da katılabilir tatilinizi daha unutulmaz hale getirebilirsiniz.
Bu sayede deniz tutkunlarının neden bu kadar deniz tatiline tutkun olduklarını deneyimleyip, harika hatıralar biriktirip, çok güzel fotoğraf çekip unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.
Daha önce hiç Mavi Yolculuk deneyimi yapmadıysanız, bu yıl tatilinize muhakkak 3 gece 4 gün tekne tatilini ekleyip bu fırsatı değerlendirin.

Ülkemizin paha biçilemez konumu, 3 tarafının denizlerle çevrili olması ve güneşi, tarihi, denizi, doğasıyla bu ülkede yaşayan bizleri bile her gün büyülemektedir. Bodrum ise ülkemizin en güzide tatil beldelerinden olup herkesin tatil yapmak istediği bir bölgedir. Hafif serin denizi, ılık esen rüzgarları, turkuaz denizi ile gören herkesi büyüleyen ve bambaşka bir diyardaymış hissi veren Bodrum Mavi tur paketimizi şimdi inceleyebilirsiniz.

Bodrum Mavi tur, Bodrumun konumundan dolayı en güzel koyları görme imkânı sunmaktadır. Datça Bozburun bölgesine kadar uzanan mavi tur programımız, Gökova, Marmaris’e kadar uzanan ve bölgenin en popüler koylarını görme imkânı sunar. Ege sahillerinin her köşesini keşfedip her sene tekrarlamak isteyeceğiniz bir tatil seçeneği olacaktır.
Artık büyük otellerde kalabalık ortamlarda tatil yapmak yerine, tekne tatili tercih edip gitmek, görmek istediğiniz her yerini tekne ile mavi yolculuk yaparak gezmek isteyeceksiniz.

Ya da butik otellerde kalıp her gün denize girmek için mekân arayışında olup, rezervasyon yaptırmaya çalışmaktansa o koylara deniz yoluyla ulaşıp hem doğanın ve Bodrum’un keyfini bu şekilde çıkartabilirsiniz.
Bodrum Mavi Tur, mavi ve yeşilin harika uyumu, ihtişamlı adaları, mis kokan mandalina portakal ağaçları, tertemiz deniziyle tatilinizi cennette geçirmenizi sağlayacaktır.

Denizin dinginliğinde, yakamoz ışıklarının altında, taze balığınızı yerken ne kadar iyi bir şey yapıp Bodrum Mavi tur paketiyle Mavi yolculuğa çıktığınızı anlayacaksınız.

bodrum tekne kiralama