Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Gulet Kiralama

16 March 2022 by admin

Mavi Tur Gulet Kiralama
Gelenekselleşmiş ahşap yatlara gulet denir ve bu guletler Osmanlı-Türk tarzından ilham alınarak yapılmıştır. Tamamıyla yerli tasarım ve üretim olan bu guletler aynı zamanda çok konforludurlar. 1970’li yıllardan günümüze uzanan Mavi Yolculuk kavramı ve tatil anlayışıyla gulet tatili yapmak hayli bilinir olmuş ve son yıllarda en çok tercih edilen tercih çeşidi olmuştur.
Bizi tercih eden tüm misafirlerimize eşsiz bir tatil deneyimi sunarak, 5 yıldızlı otel konforu ve rahatlığını sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Ege ve Akdeniz ait tüm koyları ve kıyıları deniz yoluyla keşfedip eşsiz bir tecrübe edinerek evinize dönebilirsiniz.

Mr S Yacthing iletişim formu ve +90 850 885 14 75 arayarak erken rezervasyon imkanlarından faydalanıp hem cazip fiyatlarla hem de istediğiniz güzergâhta Mavi Tur tatilinizi geçirebilirsiniz.

Guletlerimizin tamamı tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde donanıma sahiptir ve ihtiyaç duyulacak bütün ekipmanlar bulunmaktadır. Gulet çeşitlerimiz sahip olduğu özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir. Motorlu ve yelkenli olmak üzere iki ana çeşide sahiptir.
Motorlu yelkenli olarak üretilen guletlerimiz bölgenin hâkim olduğu eşsiz güzellikteki çam, maun, kestane gibi ağaçlardan üretilmektedir. Bu özelliklere dikkat edilerek üretildiği için sığ limanlara ve kıyılara rahatça demirleyebilmektedir.

Mavi yolculuk tatili için tercih edilen ahşap guletlerimizin 3 farklı kiralama seçeneği mevcuttur;
– Ultra lüks guletler
– Lüks guletler
– Standart guletler

Ultra Lüks Guletler

Ultra lüks guletlerimiz, son kullanıcının en iyi şartlarda tatilini geçirebileceği şekilde inşa edilmiş olup hem modern hem de Osmanlı Türk tarzının geleneksel yapısı kullanılmıştır.
Misafirlerimizin taleplerinin tamamını sorunsuz karşılamak için tasarlanmış olup, en yüksek kalitedeki standartta üretilmişlerdir. Son çıkan tüm teknolojilere halim olmakta birlikte her kabininde ayrı duş, tuvalet bulunmaktadır. Yapım süresinde konusunda uzman üreticilerimiz her ince detayı düşünerek üretimi gerçekleştirmişlerdir.
Çok geniş kamaralar, kamaralarımızda oturma alanları, oyun bölümleri, yaşam ve sosyalleşme alanları tüm özel konuklarımız için ister kısa süreli kiralamalarda ister uzun süreli kiralamalarda en üst düzey hizmeti sunmak için yapılmıştır.

gulet mavi tur

Lüks Gulet Kiralama

Kiralama yaptığımız lüks gulet segmentimiz, standart tüm özelliklere sahiptir ve temel ihtiyaç ve ekipmanların tamamını bünyesinde bulundurur.
Lüks guletlerimizde tatil yaparken ihtiyaç olabilen her detay düşünülmüş olup teknolojik ekipmanlarla tamamlanmıştır.

Otel konforunu guletlere entegre etmiş olup her kamarada kendine ait duş, tuvalet, komidin ve gardırop bulunmaktadır. Otel konforuna sahip bir gulet istiyorsanız Lüks Guletlerimiz tam anlamıyla sizler için harika bir mavi yolculuk deneyimi sunacaktır.

Önceden planlanılan doğrultuda hazırlanan menülerinizi profesyonel aşçılarımız sizler için en leziz haliyle sizlere sunacaktır.

Standart Gulet Kiralama

Ülkemize özgü tarzda standart guletlerle çıkılan standart gulet kiralama mavi yolculuğumuz,
Son yıllarda gözde tatil çeşidi olmuştur. Tüm kabinlerinde çift kişilik yatakları kendilerine ait banyoları olan ve yine misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededirler.
İster özel gruplar isterseniz aileniz ya da kabin kiralayarak standart guletlerimizle mavi tur yolculuğunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Gulet seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz