Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

HAKKIMIZDA

15 January 2022 by admin

Mr S Yachting olarak SSplus Group çatısı altında siz değerli misafirlerimize ülkemizin en güzide bölgelerinden olan Marmaris, Bozburun, Bodrum, Fethiye ve Göcek bölgesinde Mavi Yolculuk tatil imkanı sunan, tekne kiralama, kabin kiralama hizmetleri bulunan 11766 nolu Türsab üyesi bir firmadır.

Ana ofisi Marmaris’te bulunan ve tüm yıl hizmet verme imkanı olan Mr S Yachting firması aynı zamanda Turizmin Farklı kollarında da hizmet sunun köklü bir firmadır.

Mr S Yachting olarak tüm boylarda ve tarzlarda tekneler ile hizmet verme imkanına sahibiz, başta gulet olmak üzere, motor yat, yelkenli, katamaran gibi diğer tarzlarda da kiralama ve kabin kiralama imkanı sunmaktadır.

Portföyümüzde bulunan yüzlerce teknenin yanı sıra sezonsal olarak çalıştığımız, ana acentesi olduğumu, parça başı iş yönlendirdiğimiz teknelerimiz mevcuttur.
Misafir memnuniyetini birinci sıraya koyduğumuz bir prensip ile çalışmaktayız, tekneler ve kullanılan malzemeler ne kadar lüks de olsa önemli olan personelin misafirlerimizi memnun edebilmesinin farkında olarak ilerlemekteyiz ve dolayısıyla bu sektörde tecrübeli, güler yüzlü ve deneyimli personel arkadaşlarımız ile çalışmaktayız.

Mr S Yachting olarak en önem verdiğimiz nokta misafirlerimizin memnuniyetidir ve bu bağlamda yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyimimizi siz değerli misafirlerimizin daha konforlu bir tatil geçirmeleri için onlara en uygun tekne ve ekipleri sunmaktan memnuniyet duymaktayız. İlk görev olarak edindiğimiz ilke ise misafirlerimize fiyat ve ürün kalitesi uygun seçenekler ile hizmet sunmaktır.

Mr S Yacthing olarak Faaliyet alanlarımız
• Mr S Yachting olarak sözleşmeli olduğumuz gulet, motor yat, trawler ve bareboat yelkenli tekne kiralama ve satışı
• Özel tekne ve Yatlara personel temini
• Tekne kiralama, Kabin kiralama,
• Mavi yolculuk ve Mavi Tur organizasyonu

SS PLUS GROUP olarak Faaliyet alanlarımız
• Yachting hizmeti
• Sağlık Turizmi
• Emlak Sektörü
• Turizm Acentesi

Yacht Charter in Turkey
sailing_001
gulet sunset marmaris turkey