Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Bozburun Mavi Tur

9 March 2022 by admin

Bozburun Tekne Kiralama Mavi Tur

Bozburun son yıllarda tekne kiralama ya da mavi tur tatilleri için ülkenin en gözde çıkış limanı olmuştur.
Bozburun yıllardır büyük şehirlerde yaşayan herkesin bir gün gelip yerleşmek isteyeceği tatlı, sakin, denizle iççice olan tatil kasabasıdır. Esnafıyla, teknecisiyle, denize sıfır okuluyla ve tabi ki denizin verdiği muhteşem etkisi ile Bozburun hayallerin tatil köyüdür. Ege’nin bu küçük sevimli köyü olan Bozburun kasabasına Marmaris den 50km uzaklıkta olup yol boyunca muhteşem manzaralara eşlik ederek bu sevimli köye ulaşabilirsiniz. Yarımadanın ucunda ye alan Bozburunun karşısı Yunan Adası olan Simi’dir.Bozburun’un kışlık nüfusu en fazla 10 bin kişidir ve her daim sakinliğini, sükûnetini korumaktadır.
Antik çağlardan bu günlere uzanan en önemli kentlere ev sahipliği yapan Bozburun ve bölgesi Bybassos, Syrna, Amos, Kasara, Hygassos gibi antik kentler mevcuttur.

Bulunduğu konumu itibariyle Bozburun son yılların gözde tatil beldesi olmakla kalmayıp, yat kiralama, tekne tatili ve mavi yolculuk gibi tatil tercih edenlerinde gözde limanı olmuştur.
Bozburun Mavi tur programımıza katılacak olanlar tekneye bindikten sadece 10-15 dakika sonra el değmemiş bir koya ulaşıp, demir atıp Bozburun Mavi turun keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

bozburun tekne kiralama

Bozburun’da gidilebilecek koylar hangileri?

Bozburun çıkışlı mavi tur programımız ya da gulet kiralama, uzun süreli yat kiralama ya da sadece kabin kiralama yaptığınız takdirde tüm Hisarönü Körfezini kapsayan bir rota ile tatilinize başlıyorsunuz. Mr S Yatcılık olarak sizlerin hayal ettiği tatili planlayıp, sizlerin hayal tatillerini gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz.
Bozburun çıkışlı dünyanın en harika koyları ise herkesin bildiği ve bir gün gitmek istediği bu koylar Serçe koyu, Bozukkale, Dirsekbükü, Akvaryum, Bençik, Orhaniye, ve son yılların gözdesi Selimiye’dir. Kaptanlarımız bölgeye fazlaca hâkim oldukları için isteğe bağlı bir şekilde gitmek istediğiniz farklı koylarada götürebilir görmek istediğiniz her yeri görebilirsiniz.

Bozburun Yatları ve Guletleri

Her bütçeye uygun tatil planlamak ve istenirse lüks segment istenirse uygun fiyatlı mavi tur programları bulunan Mr S Yachting firmasının, portföyünde çeşitli yatlar ve guletler bulunmaktadır. Tek kamaralı guletten, 10 kamaralı gulete kadar ya da 8 metre yelkenliden, 18 metre yelkenliye, veyahut gitmek istediğim her yere hızlı ulaşmak istiyorum, konforumdan ödün veremem diyenler için motor yat seçenekleriyle her çeşit yat portföyümüz bulunmaktadır. Bozburun ahşap tekne imalatı konusunda ülke çapında ismini duyurmuş olup yıl içinde fazla da üretim yapan tersanelere ev sahipliği yapmaktadır. Yıllar içinde kendini geliştirip kendi tarzında üretim yapmaya başlayan tersaneler olmakla birlikte Bozburunun kendi tarzı oluşmuştur.

Bozburun Mavi Tur erken rezervasyon

Bozburun bölgesi fazlaca bilindik ve yat kiralama, mavi tur çıkışları için en yoğun bölgelerden olduğu için planladığınız tatilin daha iyi geçmesi ve hayal ettiğiniz her yere gidebilmek için kış aylarında rezervasyon yaptırmak sizler için çok daha faydalıdır. Hem daha uygun fiyatla tatilinizi almış olursunuz hem de istediğiniz teknede istediğiniz rotayı tercih etme şansınız bulunmaktadır. Tekne kiralama yapacaksanız kişi sayısına göre kabinler seçilir ve o büyüklükteki tekne sizin için rezervasyon edilir. Bozburun kabin kiralama yapacaksanız da istediğiniz teknede kabini kiralama şansına sahip olursunuz.
Tekne kiralama yapacaksanız kumanyanızı kendiniz alabileceğiniz gibi tekne personeline liste verip onların almasını da sağlayabilirsiniz.
Kabin kiralama olarak tatile çıkacak misafirlerimiz için tam pansiyon sistemi uygulanmaktadır. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği yanı sıra akşam üstü çay saati ve ikramı bulunmaktadır, alkollü içecekler ise ekstradır.

Bozburun Çıkışlı Mavi Tur

Denizin ortasında, deniz ve doğa ile baş başa bir tatil geçirmek yılın yorgunluğunu atmak, denizi doyasıya tadına varmak için Bozburun mavi tur tatilini tercih etmelisiniz.
Hem ruhunuzu huzurla doldurmak hemde doğaya farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak olan bu tur el değmemiş bakir koyları, karadan ulaşımı olmayan yerleri görmenizi sağlayacaktır. Denizin üzerinde uyumak, gece yıldızların ışığı izleyebilmek, sabah tan ağardığında denize girebilme fırsatı kesinlikle herkesin deneyimlemesi gereken bir fırsattır. Marmaris ve bölgesi sahip olduğu koylar her kesimden herkesin en çok ilgi gösterdiği bölgelerdir. Bozburun çıkışlı mavi turlar emsalsiz güzellikte olup her köşeden muhteşem görüntüler görebileceğiniz güzelliktedir.
Denizden gelen serin esintiler, açık denizde olmanın verdiği özgürlük hissi, gökyüzünün güzelliği ve doğanın büyüleyici atmosferi sizi Bozburun Mavi tur tatilini gerçekleştirmenizi gerektirir. Huzurlu bir tatil, kendinizi ve bedeninizi dinlemek, yılın yorgunluğu gerçek anlamda atmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Bozburun Mavi Tur rezervasyonu yaptırmak bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz 3ut6767734678 telefon numarası, Mr S yachting

Bozburun Çıkışlı Mavi Turda Sizi Bekleyenler

Bozburun çıkışlı mavi tur tatili sizlere hem dinlenebileceğiniz hem eğlenebileceğiniz hem dilediğiniz gibi denizin tadına varabileceğiniz bir fırsat sunmaktadır. Demirleyeceğimiz koylarda su sporları aktivitelerine katılabilirsiniz, ya da karaya yüzüp yaşam olmayan koylardaki antik kalıntıları ya da yabani keçileri görebilirsiniz.
Kitabınızı okuyup, arkadaşlarınızla oyunlar oyamayabilir, ya da müzik açıp delice dans edebilirisiniz;
– Deniz duyulan özlemi en rahat geçirebileceğiniz tatil çeşididir,
– Su sporlarını deneyimleyebilirsiniz,
– Koylarda küçük tekneleriyle gezen köylü teyzelerden sabahları taze pişmiş bazlama ya da gözleme alıp muhteşem bir kahvaltı yapabilirsiniz,
– Balık tutabilirsiniz,
– İstediğiniz kokteyli içebilir, yıl boyu hayalini kurduğunuz rahatlamayı yaşayabilirsiniz,
– Otel plajlarında olan şezlong bulmak sıkıntısı olmadan istediğiniz yerde güneş banyosu yapabilirsini,
– İstediğiniz zaman dinlenip, istediğiniz zaman uyanabilirisiniz kahvaltıyı kaçırma stresine girmenize gerek kalmaz,
– Yıldızların altında yakamoz ışığında hayallere dalabilirsiniz,
– Sabah yüzünüzü yıkamak yerine denize atlayabilirsiniz.

Saydığımız ya da saymayı unuttuğumuz bu güzel sebeplerden ötürü Bozburun Mavi Tur tatil planını gerçekleştirmeli ve kendinizi ödüllendirmelisiniz. Bu sebeplerden ötürü Mavi Tur tatiline olan ilgi her geçen yıl çok daha fazla artmaktadır. Sizde zaman kaybetmeden hemen rezervasyonunuzu yapıp tatilinizi gün geçmeden planlayabilirsiniz.

Bunun için bize ulaşmanız yeterli olacaktır personelimiz siz değerli misafirlerimize istediğiniz tüm bilgiyi verip tatilinizi planlamak için hazırdır. +90 850 885 14 75 telefon ve ya Mr S Yatchting iletişim formu