Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Marmaris Mavi Tur

9 March 2022 by admin

Hem ruhunuza hem bedeninize en iyi gelecek tatil seçeneği, kesinlikle Mavi Tur’dur. Yoğun iş temposu, hayat yorgunluğu, ve olağan hayatınızda ki diğer stresler farklı bir tatil yapma isteği uyandırır. Bu da otel tatilinden ziyade bir tekne tatilidir. Hem dinlenip, hem gezip hem de denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkartabilmek için son yılların gözdesi tekne tatilini deneyimlemelisiniz.

Marmaris Mavi Tur ile sizlere denizin ve doğanın mükemmel uyum içinde olduğu koylarda hem gezip, hem keşfedip, hem de denizin tadını her an çıkartabileceğiniz bir tatil imkanı sunuyoruz, tüm etkinliklerden faydalanıp çam ormanlarının ve masmavi suların içinde bir gün geçirip, geceleri de yıldızların altında uzanmanın hazzını yaşamasını tavsiye ediyoruz.

Ekran Alıntısı

Marmaris diğer adı Doğal Cennet

Muğla ilinin Marmaris ilçesi, coğrafi konum olarak güneybatıda bulunan bir liman kentidir.
Eşsiz ve sayısız koyları, antik şehirleri, el değmemiş doğası, yeşilin mavi ile buluştuğu doğal bir cennettir.

800 den fazla tekne kapasitesi bulunan Marmaris Limanı Mavi Tur çıkış noktası olarak en tercih edilen limanlardandır. Marmaris size öyle bir tatil imkanı sunuyor ki yemyeşil mis gibi kokan çam ormanlarının arasında masmavi sularda sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil.
Her sabah zinde uyanacağınız ve kendinizi tertemiz Ege sularına bırakıp, tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz bir hafta.

Marmaris Mavi Turda sizleri bekleyen sürprizler?
Karadan ulaşımın mümkün olmadığı koylara, hayranlık uyandıran doğaya, turkuaz rengi sulara kavuşmaya ne dersiniz? Marmaris, Türkiye’nin cenneti olarak bilinen ve Mavi Tur’un en güzel rotalarına hakim olan bölgeyi keşfetmeye hazır mısınız?
Marmaris kalkışlı turlarımızda ister Ekincik ve Dalyan koylarını ve adalarını ister Bozburun üzerinden Datça körfezine ya da Fethiye’ye kadar olan tur seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bu gözleri kamaştıran güzellikte ki koylarda zaman geçirip, güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Gün doğumunda uyanıp serin sularda yüzerek güne merhaba diyebilir, gece yakamoz eşliğinde yıldızların altında uykuya dalabilirsiniz.
Pırıl pırıl ege denizinde yüzerken aynı zamanda su sporları ve tüm aktivitelerden faydalanma imkanına da hakim olabilirsiniz.

Görülecek yerler

Cennetten bir köşe olarak bilinen Marmaris’te mavi tura katılarak, bir çok koy görme imkanına sahip olacaksınız. Bozukkale’de yüzüp, Arap adasını görüp, Datça burnunun ucunda Knidos antik kentinin turuna katılabilirsiniz. Hisarönü Körfezi yakınlarında Aktur, Bencik, Dirsek Bükü, Kadırga, Çiftlik, Kumlubük, Cennet adası gibi her biri birbirinden güzel koyları görme ve yüzme imkanı bulacaksınız.
Hisarönü körfezinin en ünlü koyları Selimiye ve Orhaniye de demirleme şansınız olursa Jeep safari, Şelale Turu ya da su sporları yapma imkanına sahip olabilirisiniz.

Bozburun ülkemizin ahşap tekne imalatı yapılan ender köylerindendir ve burada konaklama yaptığınızda Bozburun yarım adasının tüm büyüsüne kapılıp akşam çıkan serinliğin tadına varabilirsiniz.
Sizin tercih edeceğiniz güzergah seçiminize göre Marmaris Mavi tur programı isterseniz Kelebekler vadisi, Ölüdeniz, Fethiye, Göçek Körfezi rotaları da programınıza eklenilebilir.
Dilediğiniz takdirde tatilinizi biraz daha uzatıp, Datça, Sedir adası, Gökova körfezi üzerinden Bodrum’a ulaşıp Bodrumunda tadına varabilirsiniz. Bu eşsiz güzergahtan Bodruma giderken doğanın ve denizin keyfini sürüp, her anın tadını çıkartabilirsiniz.

Günlük Tur ve Aktiviteler

Birazda eğlenmek hepimizin hakkı değil mi? Tatil denilince ilk akla gelen aktivitelerden olan su sporları muz, jet ski, bingo, paraşüt gibi tüm aktivitelere Marmaris Mavi tur programı ile katılabilirsiniz.
Tatilden beklenilen her şeyi tek bir yerde ve yorulmadan yapabilmenin ve mavi turun eşsiz keyfine varabilmenin adresi Mr S Yachting ile tüm yılın yorgunluğunu atıp, enerji ile dolup evinize o şekilde döneceksiniz ve dönerken aklınız bu cennet parçası Marmaris Koylarında kalacak.
Marmaris tüm dünyayı kendine hayran bırakacak bir doğal güzelliğe sahiptir, mavinin ve yeşilin bu mükemmel uyumunun tadına varın. Tecrübeli tüm deniz tutkunlarının ilk uğrak noktası olan Marmaris, her daim popülerliği korur ve her zaman gözde tatil beldelerindendir.

ships-with-masts-in-the-bay-of-marmaris-turkey

El değmemiş bakir koyları, araçla ulaşımı olmayan sadece deniz yoluyla görülebilen koyları, denizin bittiği yerde başlayan mis gibi kokan çam ormanları ile gören herkesi büyülemeye hazırdır.
Marmaris’in gezilecek yerleri ve görmeden dönmemeniz gereken yerlerin listesi saymakla bitmez; Loryma, Amos, Taşhan, Kemerli Köprü, Marmaris Kalesi, Fosforlu Mağara, İçmeler, Turunç, İbrahim Ağa Camii, Turgut köy Şelalesi, Erine, Physkos, Cedrea, Castabus, Hydas, Cennet Adası, Kumlubük, Günnücek, Yalancı Boğaz, Bozburun, ve son yılların en gözde köylerinden Selimiye ve Söğüt gibi bölgelere sahiptir.
Antik şehirlere ilgisi olanlarında gözdesi olan Marmaris, Karya ve Knidos gibi en önemli antik kentleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Marmaris Mavi Tur tatil programınızı isterseniz At safari, trekking, köy turları, Jeep Safari, Pamukkale, Dalyan turu gibi ya da evinize dönmeden tam bir rahatlama ve arınma için Hamam ve Masaj paketlerini deneyimleyip o şekilde tatilinizi sonlandırabilirsiniz. MARMARİS TOURS