Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Özel Yat Kiralama

16 March 2022 by admin

Mavi tur tatili yapmayı planlayanlar için özel yat kiralama en iyi seçeneklerdendir.
Çok uzun yıllardır ülkemizdeki tatil kültürünü etkileyen özel yat kiralama en gözde tatil çeşitleridir. Ülkemizin Ege ve Akdeniz bölgesinde var olan onlarca koy ve sahil kasabasını deniz yoluyla görmek ve bir de o şekilde gezmek gerçekten paha biçilemez bir tatil planıdır.

Covid 19 pandemisiyle birlikte çok daha fazla tercih edilmeye başlanılan Yat kiralayarak tatil yapma alışkanlığı farklı bir tatil tarzı deneyimlememize sebep olmuştur. Yat kiralama yaparak tatilini devam ettiren misafirlerimiz hem temizlik hem de hijyen sıkıntısı yaşamazlar, istedikleri her koya gidebilme şansına sahip olurlar ve denizden de muhteşem manzaraları izleyerek tatillerine devam edebilirler.

Özel yat kiralama seçeneğini tercih eden misafirlerimiz için kaptan hariç mürettebat dahil ve mürettebatlı servislerimiz mevcuttur. 5 yıldızlı otel konforunu sizlere sunarak en iyi şekilde tatilinizi geçirmenize vesile oluyoruz. Denizin muhteşem havası, doğanın harika görüntüleri ve eşsiz koyları gezerek tadı damağınızda kalacak bir tatil geçirebilirsiniz. ihtiyaç duyduğunuz tüm konforu sizlere özel yat kiralama işlemimizle sunuyoruz.

Özel yat kiralama seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz