Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Göcek Mavi Tur

9 March 2022 by admin

Göcek Tekne Kiralama

Göçek bulunduğu bölge olan Akdeniz’in derin koylarının arasına saklanmış gizli bir cennet olan Muğla’nınFethiye ilçesine bağlı şirin ve ufak bir tatil beldemizdir. Popülerlik bakımından Bodrum, Marmaris gibi yoğun olmayan ve bulunduğu konum itibariyle büyümeye müsait olmadığı için korunaklı ve kalabalıktan uzak bir yapısı vardır.
Koruma altındaki doğal güzellikleri, küçük, sakin ve sessiz yaşantısı, el değmemiş koyları ve tarihi dokusu ile Mavi tur yolcularının gözdesidir. Stres altında geçen bir yılın ve yoğun iş temposunun yorgunluğunu, şehrin kalabalığından arınmak için bir şekilde tatilinizi geçirmek ve kendinizi sıfırlamak için uygun Göçek Mavi turseçeneklerimize göz atabilirsiniz. İster Göçek kabin kiralama ister Göçek tekne kiralama seçenekleri ile kendinize ve sevdiklerinize güzel bir tatil deneyimi yaşatabilirsiniz.

Gocek Tekne Kiralama

Göcek Mavi Tur Planımız

Mavi turlarımızın genel hareket başlangıç noktaları Bodrum, LinkMarmarisLink ve Fethiye linkolsa da rotadaki ve teknelerimizdekimüsaitlik durumlarına göre Göçek Çıkışlı Mavi Tur seçeneğimizde bulunmaktadır.
Portföyümüzde bulundurduğumuz birbirinden farklı gulet, motor yat, trawler ve yelkenli seçeneklerimizle hayalinizdeki mavi yolculuk tatilini Mr S Yacthing olarak bizimle iletişime geçip gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Tur programlarıziçin Motor yat ve trawler teknelerimizi kiralamanız idealdir. Motor yatlar bilindiği üzere süratli motorları sayesinde, istediğiniz her yere çok kısa bir süre içinde ulaşabiliyor, yani kısa bir zaman için de görmek istediğiniz her koyu görme imkânı sunuyor.
Motor yatlarımız 1 kabin 4 yolcu seçeneğinden, 6 kabin 12 yolcu kapasitesine kadar çeşitli imkanlar sunmaktadır. Motor yatlarımızın her biri lüks ve konforun her detayı düşünülerek tasarlandığı için Mavi tur tatilinizin birinci sınıf kalitede geçmesi için her özelliğe sahiptir.

Eğer şirket organizasyonu, ya da çok kalabalık gruplar halinde mavi yolculuk Göçek programımıza katılmak isterseniz sizlere Trawler tekne seçeneğimizi önerebiliriz, çünkü çok katlı ve geniş kabinlere sahiptir ve daha fala kişi alma kapasitesine mevcuttur. Trawler tekneler ile tatil seçeneği uygun fiyatlı bir opsiyondur, eğer uygun Göçek mavi tur seçeneği isterseniz Trawler seçeneğini değerlendirebilirsiniz ve Motor yat konforundan ödün vermezsiniz.

Her kabinimizi bir otel odası gibi düşünebilirsiniz, kendinize ait duşa kabin ve tuvaletiniz bulunur, seçtiğiniz odaya göre ister çift kişilik yatak ister 2 adet tek kişilik yatak ve gardıroptan oluşan kabinlerimiz mevcuttur. Teknelerimizin özelliklerine göre salon büyüklükleri, mutfak, güneşlenme ve dinlenme alanı gibi ortak kullanım alanlarının tamamı siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Tüm motoryat ve teknelerimizin her türlü bakımı, onarımı ve güvenlik önlemleri alınmış olup, cankurtarma sandalı, can simitleri, haberleşme cihazları, radar, derinlik ölçer, GPS, pusula, uydu haberleşme cihazlarıiotopilot, elektronik harita gibi profesyonel tüm ekipmanlarımız teknelerimizde mevcuttur.

Mavi Yolculuk Mürettebatı;

Kiralama işlemlerini üstlendiğimiz tüm teknelerimizde Kaptan ve ekibi yani, aşçı, gemici hostes gibi personel imkânı sunulmaktadır.
Sizler tatilinizin tadını çıkartırken bizler ise yemek, marina, temizlik, liman işleri gibi işlerle ilgilenip sizlerin çok daha konforlu tatil geçirmeniz için çalışıyoruz.

Göcek Mavi Tur Rotaları

Fethiye – Ölüdeniz ile Dalyan arasında gizli kalmış bir doğal güzellik cenneti olan Göçek Göcek, birbirinden değerli 6 farklı koya ev sahipliği yapmaktadır, Göçek aynı zamanda Bodrum, Marmaris, Fethiye’nin Göçek Mavi Tur rotası üzerindedir ve kesinlikle uğranılan bir koydur.
Göçek beldesinin en ünlü koyları başta Bedri Rahmi olmak üzere, Sarsala, Ayten, Göbün, Kleopatra (hamam koyu), Günlüklü koyları bulunmaktadır. İstediğiniz her koyda durabilir, demir atabilir ve isterseniz dalış yapabilirsiniz. Cleopatra koyu tarihi kalıntılara ev sahipliği yapan bir koydur ve isterseniz bu kalıntıları inceleyebilirsiniz.

Göçek Mavi turları, isterseniz Fethiye, Ölüdeniz, Kalkan,Kaş, Kekova rotasını talip edebilrsiniz, isterseniz, Ege denizinin derinliklerine dalıp Marmaris, Datça, Bozburun, Hisarönü rotasını takip edip o bölgeyi keşfedebilirsiniz.

Yat kiralama seçeneğimizden faydalanırsanız, kendi rotanızı kendiniz oluşturabilirsiniz, ya da deneyimli ve bölgeye fazlasıyla hakim olan kaptanlarımızla görüşüp hangi koylarda ne kadar kalmak istediğinizi önceden belirtirseniz sizinle birlikte en iyi rotayı oluşturacaklardır.

Fakat kabin kiralama seçeneğini tercih ederseniz maalesef rota belirleme şansınız bulunmamaktadır ve önceden belirlenmiş rotaya uymak durumunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sadece acil ve çok önemli durumlarda rotadan çıkış yapılmaktadır.

Göcek Mavi Tur

Göcek Mavi Tur Teknelerimizde Yemek

Yat kiralama seçeneğini tercih ederseniz eğer yeme-içme işini siz organize ediyorsunuz, yani kumanya size ait oluyor, ister kendiniz alışverişinizi yapıp getirebilirsiniz isterseniz de bir liste yapıp önceden mürettebata verip onların bu işi organize etmesini isteyebilirsiniz.

Tüm teknelerimizde kaptanın yanı sıra mürettabata dahil bir aşçı da bulunmaktadır.
Deneyimli ve konusunda uzman olan aşçılarımız leziz ve hem göze hem mideye hitap edecek harika yemekleriyle tatilinize keyif katacaklardır. Tatiliniz süresince günlük yemek menünüzü aşçımıza bırakabileceğiniz gibi sizlerde hazırlayabilirsiniz. Misafirlerimizin herhangi bir besine alerjisi olduğunda ya da özel bir menüye ihtiyaç duyulduğunda bunu aşçımıza önceden belirtmeniz gerekmektedir.

Kabin kiralama seçeneğinde Yeme,İçme; Kabin kiralayarak Göçek mavi tur yolculuğuna çıkarsanız eğer bu paketimizde otellerde ki tam pansiyon sistemi uygulanmaktadır. Sabah kahvaltıyla başlayıp, sonrasında öğle yemeği, 5 çayı ve ikramı, son olarak da akşam yemeği servisi ücrete dahildir. Bazı teknelerimizde içme suyuda ücretsizdir lütfen rezervasyon yapmadan önce sorunuz, bunların dışında bardan alacağınız her türlü içecek ekstra ücrete tabidir.

Göçek-Yunan adaları mavi tur seçeneğimizle tatilinize başlarsanız, burda her şey dahil programı uygulanmaktadır. Tüm öğün yemeklerle birlikte çay, kahve, su, bira, şarap ve Yunanların ünlü içkisi uzo ücrete dahil olarak istediğiniz şekilde servis edilmektedir.

Göcek Mavi Tur Ücrete Dahil Olanlar

Kabin kiralama ya da yat kiralama yaptığınızda hiçbir liman, marina, gümrük, palamar, acenta ya da sigorta gibi ücretlerle ilgilenmenize gerek olmamaktadır. Siz tatilnizin tadını çıkartırken ekiplerimiz bunlarla ilgileniyor.

Tatiliniz boyunca yatak nevresimleri, temizlik, banyo havluları, deniz ve balık tutma ekipmanları kullanımı ücrete dahildir.

Bardan alınan içkileri ören yerlerinde olabilecek giriş ücretleri ya da özel marina girişleri ücrete tabiidir.

Göcek Mavi Tur Tekne Kiralama Şartlarımız

Göçek Mavi tur programı için, bizimle iletişime geçtiğinizde istediğiniz özellik ve şartlardaki tatil programını birlikte belirliyoruz. Tekne, kiralama özelliği, süre gibi detayları belirledikten sonra kira sözleşmesi hazırlıyoruz.
Personel arkadaşlarımız sizlere özel kira sözleşmesini hazırlarken biz kalan detayları belirleyip daha sonra sözleşmeyi imzalıyoruz, imzalama, işleminden sonra tüm ücretin minimum %50 sini havale olarak alıyoruz.

Bizde şirket olarak imzaladığımız sözleşme örneğini sizlere e-mail yoluyla ulaştırıyoruz ve kiralama işleminiz tamamlanmış oluyor.

Herhangi bir durumdan dolayı vazgeçmek isterseniz, sözleşmedeki şartlar devreye giriyor ve turun başlama tarihinden 90 gün önce iptaliniz de peşinatın %20’si, 60 gün önce iptal etmek istediğinizde %30’u kesiliyor. 30 gün önce iptal ettirmek isterseniz depozitonuz iade edilmiyor, fakat bir sonraki yıl aynı tatil planınızı uygulamak isterseniz ozaman %30 kesintiyi yeni tatil planınızda kullanma opsiyonunuz bulunmaktadır.

Göcek Mavi Tur Kiralamayı Nasıl Yapabilirsiniz?

Kabin ya da yat kiralama programı ileGöçek Mavi tur yapmak isterseniz, mrsyacthing.com web adresimizden form doldurarak ya da +90 850 885 14 75 Telefon numaramızdan Ulaşabilirisiniz.

Erken rezervasyon imkanlarından faydalanıp Mr S yachting ayrıcalığını deneyimlemek için lütfen iletişime geçiniz.