Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Yat Kiralama

16 March 2022 by admin

Mavi Tur ve Yat Kiralama Hakkında Merak Edilenler

Yazın gelmesi ile birlikte tatil planları başlar. Hemen hemen herkesin tatil hayallerini süsleyense Ege ve Akdeniz’in masmavi koyları olur. Eğer sizde bu hayali kuranlardan biriyseniz hem yat kiralama, mavi tur ve tekne kiralama ile ilgili birçok bilgiye hem de kiralayabileceğiniz onlarca tekne katılabileceğiniz mavi tur planlarına sitemizden ulaşabileceksiniz.

Yat Kiralama ve Kiralık Yat Fiyatları

Denize yat ile buluşmak isteyenler kiralayabilecekleri yat ile kendi mavi rotalarını oluşturabilirler. İnsanı olabildiğince özgür hissettiren bu fikrin yanında mavi tur mavi yolculuk paketleri de mevcuttur ve ekonomik fırsatlar sunan seçenekler arasındadır. Akdeniz ve Egenin mavi sularında bir tatil planı sizce de kulağa mükemmel gelmiyor mu?

Kiralama fiyatını belirleyen unsurlar;

Yatın standartı
Kiralama yapılan ay
Kaç kabin olduğu
Ve Yatın çıkacağı bölgeye göre değişiklikler gösterir.

En uygun yat kiralama fiyatını erken rezervasyon yaparak yakalayabilirsiniz. Sezon ve kiralamak istenen zaman yaklaştıkça hem talep artmakta hem de size uygun yat kiralama seçenekleri azalmaktadır. Mr S Yachting olarak SSPlusGroup bünyesinde sizlere geniş yat filomuzla hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tüm tecrübemiz ile sunduğumuz mürettebatı hazır yatlarımız siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.

Mavi Tur & Mavi yolculuk Fiyatları

Gündelik hayatın koşuşturmasından stresinden uzaklaşmak, kendinizi ödüllendirmek ister misiniz? Örneğin Gökova Körfezi’nde mavi ve yeşilin her tonunu bulacağınız eşsiz koylarda bir mavi tur tatili size eminiz çok iyi gelecektir. Akdeniz ve Ege’miz okadar zengin seçenekler sunuyor ki Hisarönü Körfezini ya da Göcek’ten kakan Mavi Turları, Marmaris çıkışlı bir Mavi Yolculuğu, Bozburun’un dingin sularında huzurlu bir tatili seçebilirsiniz. Siz en iyisi bizimle iletişime geçin en doğru kararı birlikte vermeye çalışalım. Böylece yat kiralama fiyatları hakkında kulaktan dolma bilgileri bir kenara bırakabilirsiniz. Zira lüks yat kiralama zannettiğiniz gibi çok pahalı bir tatil seçeneği değildir.

yacht rental turkey

Bodrum’da Kiralık Yat Seçenekleri

Bodrum’da yat kiralama yapmak isteyen misafirlerimiz Bodrum Mavi Tur yazımızı okuyabilir ve detaylı bilgi edinebilirler.

Eşsiz güzellikte ki koylara, antik kentlere, tarihi medeniyetlere ev sahipliği yapan gözde tatil beldemiz Bodrum, bu cezbedici özellikleri sayesinde yat kiralama yapmak isteyenler içinde her zaman gözde bir tatil beldesi olmuştur.

İstediğiniz rotalarda ya da istediğiniz kadar kapasitesi bulunan yatlarımız mevcut olup bütçenize ve kendi isteklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Bu sebeple en doğru tercih olan Mr S Yacthing’in herkese uygun seçeneklere sahip olan yat portföyünü gözden geçirebilirsiniz.

Türkiye’de Yat Kiralama

Cennet ülkemizin 3 tarafı denizlerle çevrili olup, kıyı sahilleri toplamda 8.000km’yi geçmektedir.

Avrupanın en gözde tatil ülkeleri olan İtalya, Fransa, İspanya gibi ülkelerin sahil şeritlerinden çok daha uzun bir sahil bandına sahip olan ülkemiz özel yat kiralama ve mavi yolculuk tatili için oldukça tercih edilen bir bölgedir.

Fakat ülkemizde kişi başına düşen tekne sayısı ile, Avrupa da kişi başına düşen tekne sayısı arasında inanılmaz bir fark vardır, bizler de bu farkı kapatmak ve daha fazla insanımızı deniz turizme çekmek, Mavi Yolculuk tatilinin daha tercih edilebilir hale gelmesi için uğraş vermekten çekinmiyoruz.

İsteğimiz her bütçeye uygun mavi tur çıkartmak ve ekonomik mavi tur programları ile mavi yolculuğun her kesime hitap etmesini sağlamaktır.