Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Fethiye Mavi Tur

9 March 2022 by admin

Fethiye Tekne Kiralama & Mavi Tur

Türkiye de ki Yaz Turizminin en gözde bölgelerinden olan Fethiye, aynı zaman da Mavi tur ve Mavi Yolculuğunda gözde tatil beldesidir. Fethiye yeşil ve mavinin buluştuğu mükemmel koylara, doğa ve tarihi köylere ve inanılmaz güzellikteki sahillere ev sahipliği yapar.
Muğla’ya bağlı bu sahil beldesi Türkiye’nin göz bebeklerinden olan bir beldedir. Başlangıç noktasını Fethiye olarak alırsak, Ege ve Akdeniz sahillerini Fethiye Mavi tur programımız ile keşfedebilirsiniz.

fethiye mavi tur tekne kiralama gulet kabin kiralama

Fethiye Mavi Tur Seçenekleri

Portföyümüzde bulundurduğumuz her bütçeye, zevke hitap eden teknelerimiz ve yatlarımız bulunmaktadır. İster uygun fiyatlı Fethiye mavi tur, ister lüks Fethiye Mavi Tur seçenekleriyle istediğiniz deniz tatiline kavuşmanız artık çok daha kolay.
Tek kamaralı tiplerden 10 kamaralı tiplere kadar her türlü seçeneğimiz mevcuttur. Çekirdek aile olarak ya da arkadaş grubu, büyük aile olarak tercih seçeneklerimiz mevcuttur.

Yat Çeşitlerimiz: Ahşap tekne olan Gulet ve Motor yat çeşitlerimiz mevcuttur.

Guletlerimiz Klasik ahşap yatlardır, özel yatlarımız ise motor yat ve trawler, modern yatlar ve yelkenli teknelerden oluşmaktadır.

Mavi Tur Programlarımız; Misafirlerimizin isteklerine göre ve bütçelerine göre Fethiye Mavi Tur seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ekonomik Fehtiye Mavi tur, Mini Fethiye Mavi tur, Standart Fethiye Mavi Tur, Lüks Fethiye Mavi Tur gibi farklı seçenekleri de seçebilirsiniz.
Mavi Tur programlarımı genellikle 3 gece 4 gün ya da haftalık olan 7 gece 8 gün şeklindedir.
İstediğiniz takdirde günlük tekne turu ya da günlük özel yat kiralama da yapabilirsiniz.

Fethiye Mavi tur Fethiye Yat Kiralama:Günlük kiralamalar, mini yat kiralamalar ya da uzun dönemli kiralamalarda mürettabat istihdam ediyoruz fakat yeterlilik belgeleriniz varsa ya da personelsiz olarak da kiralama yapabiliyoruz.

Diğer kiralama seçeneklerimizde ise tüm personel imkanını sağlıyoruz, kaptan, aşçı, gemici, hostes ya da istenirse ekstra personel sunabiliyoruz. Siz tatilinizin tadını çıkartırken biz ve ekibimiz sizlerin tüm işlemlerini halledip daha iyi hizmet almanızı sağlıyoruz.

Fethiye Mavi Tur Kabin Kiralama: Deniz üzerinde tekne ile tatil yapmak için illa kendi teknenizin olmasını beklemeyin, her türlü bütçeye uygun Fethiye Mavi tur kabin kiralama hizmetimizle buluşup hayal ettiğiniz tatili gerçekleştirebilirsiniz.

Kabin kiralama genellikle ahşap Teknelerimizde mevcuttur, ahşap guletlerimizle Mavi yolculuğa çıkmanın keyfine varabilirsiniz. İster size özel kabinlerle ister paylaşılan kabinlerle tekne tatilinin keyfine varabilirisiniz.

Fethiye Mavi Tur Rotalarımız

Fethiye mavi tur programlarımıza ister kabin kiralayarak ister yat kiralayarak varabilirsiniz. Kabin kiralama yaptığınızda önceden belirlenmiş rotayı takip ederek ilerliyoruz, Fethiye çıkışlı mavi turlarda en çok takip edilen güzergâhlarımız, Göçek, Kekova, Gökova, Marmaris ve Patara olmaktadır.
En çok görülmek istenen koylar ise şu şekildedir; Tarzan, Turunç, Akvaryum, Sarıyarlar, Kızıl Ada, Kelebekler Vadisi, Samanlık, Ölüdeniz şeklindedir.

İstediğini takdirde Fethiye kalkışlı Yunan Adalarına katılıp Rodos, Simi gibi Yunan adalarını da keşfedebilirsiniz.
Akdeniz Sahillerine uzanmak isterseniz de Ölüdeniz, Kaş, Kalkan, Demre, Finike gibi tercih edilen Akdeniz koylarını görebilirsiniz.

Koylarda ister yüzebilir ister dalabilirsiniz, water ski ya da deniz aktivitelerine katılıp denizin keyfine sonuna kadar varabilirsiniz, ya da tarihi antik şehirleri keşife çıkabilirsiniz.

Kıyılarda ve koylarda yüzebilir, tüplü/tüpsüz dalışlar, water ski gibi sualtı ve su üstü aktiviteleri yapabilirsiniz. İsterseniz kıyıya çıkıp muhteşem doğayı, tarihi eserleri ve güzellikleri gezebilirsiniz.
Fethiye Mavi Tur Konseptimiz

Uzun süreli yat kiralama, kısa süreli yat kiralama, kabin kiralama, uygun mavi tur, ekonomik mavi tur, Fethiye mavi tur, Ölüdeniz Mavi tur seçeneklerimizle her kesime hitap ediyoruz. Kabin kiralama haricinde Yat kiralama yapıldığında yeme içme ihtiyacınızı kendiniz karşılıyorsunuz. Yeme içme masrafı haricinde ki tüm masraflar bize aittir, bunlar liman vergileri, kullanma suyu, marina bedelleri, gümrük ödemeleri gibi, ayrıca teknede ki banyo havluları, nevresimler, temizlik, balıkçılık ekipmanları ve su sporları malzemeleri için hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Kabin kiralama şeklinde Fethiye Mavi Tur programına çıkacaksanız tam pansiyon uygulanmaktadır, Yunan adaları turu isterseniz de her şey dahil program mevcuttur.

Yat kiralama yaptığınızda yeme içme listesi belirleyip personelimizin almasını isteyebilirsiniz, ya da kendiniz alışveriş yapıp getirebilirsiniz. Teknelerimizdeki aşçılarımızın tamamı konusunda deneyimli ve becerikli aşçılarımızdır, leziz yemekler yapıp sizlerin tatile kalite katacaklardır.

Fethiye Mavi Tura Katılmak

2 farklı yoldan Fethiye Mavi Tur a katılabilirsiniz. Yat kiralama yaparak ya da kabin kiralama yaparak. Bunun için erken rezervasyon yapmanızda fayda vardır, hem istediğiniz rota, istediğiniz özellikteki tekneyi bulabilmek için hem de erken rezervasyon fiyatlarından yararlanabilmek için. Fethiye Mavi tur en çok tercih edilen tatil planları arasında olduğu için yoğunluk döneminde istediğiniz bölgede tatilinizi geçiremeyebilirsiniz. Erken rezervasyon yapıp Fethiye Mavi Tur a katırlarsanız hem istediğiniz rota hem istediğiniz tekne hem de istediğiniz personeli seçebilme hakkına sahip olabilirsiniz.

Bundan dolayı Mr S Yacthing sayfasından iletişim formu doldurabilir çağrı merkezimizi arayabilir daha detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Kendinize en uygun tarih ve ödeme seçeneğini belirledikten sonra toplam ödemenin %50’sini yatırdığınızda sizlere kira sözleşmesi yolluyoruz, sözleşme karşılıklı imzalanıp gönderildikten sonra tur tarihinde limanda buluşuyoruz. Sözleşmede önceden belirlenen rakamın kalanını ise nakit ya da taksit seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.

Fethiye Mavi Tur En Popüler Koylar

Fethiye Mavi tur için en ideal yerlerden birisidir. Her durakta farklı bir doğa yapısı farklı bir yer görme fırsatı yakalayacağınız Fethiye Mavi Tur seçeneği ile rüya gibi bir tatil sizler için başlıyor olacak, rotamızın ilk durağı olan koylar Fethiye Koylarıdır. Fethiye Mavi tur programında en çok tercih edilen koylar Samanlık, Tarzan, Turunç, Akvaryum, Sarıyarlar, Kızıl Ada, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz ve Gemiler Adasıdır. Fethiye çıkışlı Mavi Turlarda Göçek, Ekincik, Marmaris ve Akdeniz Bölgesinde Kaş, kalkan gibi koylarda ziyaret edile bilinir.
Bu bahsi geçen koyların tamamı birbirinden muazzam ve birbirinden mükemmel görmeye değer koylardır. Ülkemizin en nadide koyları bu bölgelerdedir.

Buradaki bölgelerin neredeyse tamamı doğal ve Arkeolojik SiT alanı olup, Özel Çevre Koruma Alanı olarak korunmaktadır, Bu sebeple kesinlikle el değemeyen bakir ve görülmesi gereken yerler arasındadır.

fethiye tekne kiralama mavi tur

Mavi Tur için Neden Fethiye

Fethiye ülkemizin en çok turist çeken yerlerinden birisi olmasının yanı sıra, tarihi bir dokusu olması sebebiyle de çok önemli bir yere sahiptir.
Fethiye sahilleri büyüleyici güzellikte olup, her bakımdan son derece etkileyici, doğal güzellik bakımından zengin ve tarih kokan bir yapısı vardır. Bu sebeple Fethiye Mavi Tur sizlerin ilk tercihi olmalıdır. Uygun fiyatlı Mavi Tur seçeneklerimizin de mevcut olduğu, ekonomik mavi turlarında bulunduğu seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Göçek-Fethiye Özel Çevre Koruma bölgesi içinde bulunduğu için güzelliklerini hiçbir zaman kaybetmemişlerdir. Yüz yıllar içinde oluşan çökme ve yükselmeler sebebiyle yeni koy ve burunların ortaya çıkması sağlanmıştır.
Bölgenin cezbedici olma sebebi olan küçük koy ve körfezler Göçek-Fethiye bölgesinin ana güzellik unsurları arasındadır. On iki adalar ise bölgenin göz bebeklerindendir. İrili ufaklı ve Fethiye Körfezinin batı ve kuzeybatına doğru ilerleyen adaların tamamına on iki adalar adı verilmiştir.
Bölge kızılçam, sedir, karaçam ağaçları bakımından zengin kıyılarında ise zeytinlikler, meşelikler ve narenciye ağaçlarıyla dolu olup, ara ara günlük ağaçlarına da sıkça rastlanan ormanlara sahiptir.

Caretta Carettalarında yuvası olan bu bölge, Carettaların üreme bölgesi oluğ Bern Sözleşmesi gereğince koruma altına alınmıştır.

Fethiye çıkışlı Mavi Turlar isterseniz Uzun dönem kiralama, isterseniz kısa dönem kiralama ya da kabin kiralama seçenekleri mevcuttur. Uygun fiyatlı Mavi turlar, Ekonomik mavi turlar ya da mini mavi tur paketlerimizin detaylarını öğrenmek için lütfen telefonu arayınız +90 850 885 14 75 ya da Mr S Yacthing sayfasından iletişim formu doldurunuz.