Reset Password

0 € to 10.000 €

More Search Options

Mavi Tur

27 January 2022 by admin

Deniz tatili deyince aklına sadece Mavi Tur gelenler, Ege ve Akdenizin el değmemiş eşsiz koylarında gezerek hafızalardan silinmeyecek bir tatil imkanı sunuyoruz. Deniz ve doğanın birleştiği en iyi tatil seçeneği olan tekne tatilinde pırıl pırıl denizin tadını çıkartmak için bizimle harika bir yolculuğa var mısınız?
Her bütçeye uygun, ekonomi dostu fiyatlarımızla hayallerinizde ki tatile hemen ulaşabilirsiniz.
Tekne tatili yani Mavi Tur ile sadece bir otel içine ve aynı lokasyona sabitlenmiyorsunuz, istediğiniz koyda istediğiniz kadar kalıp, keşfedilmemiş yerler keşfedip, hem etatil yapıyor hem eğleniyor, hem de sürekli yeni yerler görüyorsunuz. Planladığınız Mavi Tur programına bağlı olarak Marmaris, Bozburun, Bodrum, Fethiye, Göçek, Datça ve Antalya arasında bulunan doğal güzellikte ki yer yeri keşfetme imkanı sunuyoruz.
Kabin kiralama, haftalık tekne kiralama, 2 haftalık ya da daha fazla süreli tekne kiralama ile Mavi Tur’un muhteşem deneyimine varabilirsiniz.

Mavi Tur detayları

Mavi Tur, kelimesi ünlü Halikarnas Balıkçısı ve Selahaddin Eyüboğlu gibi Türk edebiyatçılarının Türkiye turizm literatüne edindirdikleri bir terimdir. Bu ünlü edebiyatçılarımız Ege ve Akdeniz koylarında hem keşif hem deniz tatili hem de huzur için yaptıkları tekne gezileri ile tüm herkese ilham olmuşlardır.İlk zamanlarda sadece tekne sahipleri tarafından yapılabilinen “Mavi Yolculuk”, sonraları ise alternatif bir tatil programı olarak isteyen herkese sunulmaya başlamış.

Bu tatil planını seçen misafirlerimiz kiraladıkları teknelerde belirlenen gün kadar bir zaman diliminde Ege ve Akdenizin sahil kesiminde önceden çizilmiş bir rotayı takip ederek keyifli, huzurlu ve tabi ki doğa ile iç içe bir tatil çeşidi olarak Mavi Tur adlandırılmaktadır.
Misafirlerimize Egenin ve Akdenizin en güzel koylarını ve eşi benzeri olmayan doğasını, tarihi ve antik kentlerini görme, gezme imkanı sunuyoruz, Marmaris, Bozburun, Fethiye, Göçek, Bodrum, Kaş, Kalkan, Antalya gibi sahil şeridinin takip edildiği bir rota belirleneceği gibi, Yunan Adalarında da keşfi ve tatil imkanın sunmaktadır.

Mavi Tur Programı ve Paketlerimiz

Mavi tur programlarımız 3 gece 4 gün ila, 7 gece 8 gün arasında değişiklik göstermektedir.İsteğinize bağlı olarak kabin ya da tüm tekneyi kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Mavi Tur seçeneklerimiz ise; Ekonomik, Mini, Lüks olarak mevcuttur.
Klimalı teknelerimiz ile Yunan Adaları kabin kiralama, ya da dalış turu gibi seçeneklerimiz mevcuttur.
Anlaşmalı olduğumuz teknelerle ya da kendi teknelerimizle ister aileniz ile ister arkadaşlarınız ile tekne kiralama ve kabin kiralama hizmeti alabilirisiniz.

Mavi Tur Rotalarımız
Marmaris Mavi tur’un genellikle başladığı noktadır. Fethiye, Olympos ve Bodrumdan da turlarımız başlamaktadır. Yunan Adaları turlarımız ise genellikle Rodos Adasından başlamaktadır, başlangıç noktası sizin tercih ettiğiniz tatil programına göre belirlenmektedir.

Marmaris den Başlarsanız; Marmaris Limanı, Kumlubük, Çiftlik, Serçe Koyu, Bençik, Kargı, Emel Sayın Koyu, Ekinçik, Hurmalı Bük, Datça, Kızılada, Kameriye adası, Dirsek bükü, Bozburun, Kadırga, Karya bölgesi mevcuttur, isteğe bağlı olarak rota oluşturulabilinir.

Eğer başlangıç noktanız Bodrum olursa; Bodrum Limanı, Orak Adası, Çökertme, Yedi Adalar, İngiliz Limanı, Sedir Adası, Tuzla, Kargılı, Alakısla, Marmaris Limanı, İçmeler, Ekinçik, Dalyan, Sarıgerme, Göçek, Kızılada, Fethiye gibi güzargahı takip edilmektedir.

Yunan Adaları Turu tercih ederseniz; Rodos Adasında başlayıp, sırasıyla Simi Adası, Nanou Koyu, Panarotmis Koyu, St George Koyu, Takrogiali Koyu, Tilos, Chalki, Antony Quinn koyu rotalarını sunmaktayız.

İsteğe bağlı olarak Yunan Adaları turuna Marmaris ve Bodrum dan da katılım sağlanabilmektedir.

Mavi Tur Kapsamında Neler var?

Mavi turlar hareket noktasından kalkar ve tur bitiminde tekrar hareket noktasına geri dönerler.
Planlanan programa göre koylara ve limanlara demirlemekteyiz. Mavi tur da programlar tam pansiyon şeklindedir. Sabah, Öğle ve Akşam öğünleri ayrıca ikramlar programa dahildir.
Alkollü içecekler ve özel alkollü kokteyler dışında sularımız ücretsizdir.
Teknede kullanılan çeşme suyu, güverte ekipmaları, mazot, liman bağlama ve çıkış masrafları, tekne sigortası da ücrete dahildir. Mini Mavi Tur bu özelliktedir. Klimalı ve lüks tekne ile çıkılan tur programına ek olarak;
– Günlük 4-6 saat klima kullanımı
– Tur süresince Alkolsüz içecekler
– Servis hizmeti
– Liman, gemi acenta, tekne sigorta ve palamar
– Kullanım suyu
– Mazot
– Nevresimler ve Banyo havluları
– Deniz oyuncakları, palet, şinorkel olta gibi ekipmanlar teknemizde mevcuttur ve kullanımı ücretsizdir.
Bizler sizlerin daha iyi bir tatil yapması için çalışırken siz ise eşsiz doğanın ve bakir koyların tadına varabilirsiniz.

Mavi Tur Özellikleri

Eski zamanlarda sadece teknesi olanların ya da denizcilik bilgisine sahip olanların yapabildiği bir tatil çeşidiyken şimdilerde daha ulaşılabilir bir hal almıştır Mavi Tur. Denizin üzerinde olmak, istediğiniz koyda kalmak, keşfedilmemiş yerler keşfetmek, karadan ulaşımı olmayan yerler görmek herkesin hayalidir. Mr S Yachting olarak misafirlerimizin tüm hayallerini gerçekleştirmek bizim için bir zevktir. Mavi Tur için teknenizin olmasına ya da denizcilik bilgisine sahip olmanıza gerek yok sadece bize ulaşarak kendinize uygun Mavi tur programınızı oluşturabilirsiniz.

Yeşil ve Mavinin birleştiği en güzel koylar olan Kumlubük, Kamerya, Göçek, Ölüdeniz, Gökova, Hisarönü, Fethiye, Marmaris ve daha nice güzel koylarımızı keşife çıkabilirsiniz.

Sizler tüm yılın yorgunluğunu çıkartırken mürettebatımız ise sizin için tüm konforu sağlamakla meşgul olacaktır.
Bu şeklide ulaşım, yemek, liman işleri, temizlik gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Tatil yorgunluğu yaşamak yerine evine dinlenmiş ve her anın tadını çıkartmış olarak dönüyorsunuz.

Mavi Tur İçin Erken Rezervasyonu

Mr S Yachting olarak Mavi Tur, tatilini daha ulaşılabilinir ve tercih edilir hale getirmekten mutluluk duyuyoruz. Bizimle birlikte tatillerini programlayan kişiler hayallerine kavuşmanın mutluluğu ile evlerine dönüyorlar.
Mavi Tur Tatili için erken rezervasyon en önemli unsurlardan birisidir, bütçenize uygun kabinin ya da teknenin doluluk göstermemesi için ya da istediğiniz rota da giden teknenin yoğunluğu olmaması için erken rezervasyon ile hayal ettiğiniz tatili riske atmayın.
Büyük şehirlerde ki yoğun iş stresi, trafik, tüm yılın birkimi ve tatil özlemi ile insanlar sakin, kalabalıktan uzak, huzur dolu bir tatil için Mavi Tur için erken rezervasyon yapıyorlar. Son dakikaya bırakmayın öncesinde bu planı yapmak hem istediğiniz bütçeye hem istediğiniz tüm özelliklere aynı anda kavuşmanızı sağlamaktadır.

İstediğiniz tekne ve merattabı ya da istediğiniz rotayı yakalayabilmek için erken rezervasyon şart, aksi takdirde istemediğiniz özellikte ve ölçüde tekneye binmek durumunda kalabilirsiniz. Ne kadar misafirlerimizi memnun etmek istesekde, teknelerin kapasitelerini aşmamız mümkün değildir.

İstediğiniz ölçüde tekne ve mürettebat ile tura katılmak istiyorsanız siz de erken davranıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Mavi tur da önemli unsur, erken rezervasyon:

Deneyimli tüm misafirlerimiz kendi istekleri doğrultusunda aylar öncesinden tüm Mavi Tur tatil planlarının organizasyonları yapmaktadır.
Tüm yıl bu tatilin hayalini kurmaktadırlar. Şehir hayatının stresini çekip, yoğun iş temposu göğüsleyip diğer tüm yorgunlukları bir kenara bırakıp deniz üzerinde geçecek mükemmel bir tatilin planını yapmaktadırlar.

Mr S Yatching olarak çeşitli gulet portföyümüz ile her isteğe cevap verip tüm misafirlerimizin mutluluğu için çalışmaktayız. Bu bakımdan tekne ve personel seçiminde hassasiyeti bulunan misafirlerimize önceden rezervasyon yapmalarını tavsiye etmekteyiz. Bu sayede diledikleri teknede ve personel ile hayallerinde ki tatili yaşayabilirler.

Bizi tercih edecek tüm misafirlerimizin tecrübemizden ve bilgimizden faydalanmaları biz Mr S yachting firmasını mutlu edecektir.

Mr S Yachting ile erken rezervasyon için tıklayınız
Mr S Yachting olarak Marmarisden, Bozburun, Bodrum, Fethiye gibi en popüler bölgelerde hizmet sağlamaktayız. LİNK
Mr S Yachting bu sektörde yıllardır bulunan ve misafirlerine güvenilir hizmet sunan bir A grubu Seyahat Acentasının koludur.

Bizlere olan güveninizin devamı ve bizi tercih ettiğiniz için duyduğumuz memnuniyet ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daima çalışmaktayız.